Péntek, 2024 Április 26, 22:44:23Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Március » 13 » З 4 по 7 березня у Малогеєвецькій школі проходив Тиждень української мови та літератури

З 4 по 7 березня у Малогеєвецькій  школі проходив Тиждень української мови та літератури, присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку.

У понеділок  вчителі української мови та літератури Койса Елеонора Василівна та Кіш Валерія Тіберіївна ознайомили з планом тиждня, оголосили конкурси, завдання  на тиждень.

Серед учнів 1-4 класів було оголошено конкурс малюнків до творів Т.Г. Шевченка. Переможцями стали Надь Беніамін (1 кл.), Буровк Богларка (2 кл.), Вереш Рігард (2 кл.), Панкотай Сінтія (2 кл.). Переможцями конкурсу «Кращий учнівський зошит» стали учні 2 класу Товт Марк та Панкотай Сінтія.

Було проведено також І етап олімпіади з української мови у 4 класі. Найкращих результатів досягли Кіш Сабольч і Толкачов Олексій.

Учні 5-11 класів оформили стінгазети. Переможцем став 9 клас із стінгазетою « »Друге місце посіла стінгазета  6 класу «Портрет Т.Г. Шевченка». Третє місце- 11 клас «Кобзар»

Вівторок пройшов конкурс читців, присвячений українському слову.

У середу проведено літературно-музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».  У виконанні шкільного хору прозвучали пісні на слова Т.Г.Шевченка.

Тиждень завершився проведенням літературної вікторини  для учнів 5-11 класів «Життя і творчість Т.Г. Шевченка».

Після вікторини підведено підсумки тижня, нагороджено переможців, а учні початкових класів привітали всіх жінок із наступаючим святом весни.

Протягом тижня усі, хто брав участь або був просто глядачем захоплювався любов’ю поета до Батьківщини, красою українського слова, неповторним колоритом кожного рядка з Шевченкової поезії.

Megtekintések száma: 962 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Március 2013  »