Kedd, 2018 November 20, 13:26:55Üdvözöllek Vendég | RSS

Малогеєвецький навчально-виховний комклекс

Ужгородської районної ради Закарпатської області

Історія школи

Школа в Малих Геївцях була заснована у 1946 році у будинку відомого ливарника дзвонів Ференца Егрі. Це була початкова школа із 4 класами з угорською мовою навчання.

У 1990 році початкову школу реорганізували у школу І - ІІ ступенів. У цьому ж році був добудований новий корпус із 4 класами. З 1995 р. ЗОШ І – ІІІ ступенів.

У 2013 році на базі школи відкрито дошкільну групу, у звязку з чим заклад реорганізовано в НВК. Влітку 2014 року НВК присвоєно імя Ференца Егрі.

В школі навчаються учні із навколишніх сіл: Великі Геївці,Часлівці, Руські Комарівці, Холмець, Тисаагтелек. Їх довіз здійснюється шкільним автобусом.

Харчуються учні у їдальні, яку побудовано у 2003 році голандськими  друзями.

Для учнів обладнано кабінети української, угорської, німецької мов,  основи Захисту Вітчизни. Працює кабінет інформатики, де є доступ до мережі інтернету. Учнями та педагогами  зібрано матеріали та обладнано музей видатного ливаря дзвонів Ференца Егрі. Проводиться пошукова робота з історії школи та рідного села.

Дбаючи  про здоров’я учнів, в школі обладнано спортивний майданчик, волейбольне, баскетбольне та футбольне поля. .

Богаті Елеонора Елемирівна

Директор школи, вчитель фізики

Кіш Валерія Тиберіївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури

Герик  Людвиг Людвигович

Заступник директора з виховної роботи, вчитель інформатики

У 2017-2018 навчальному році у школі навчається 123 учні в 11 класах і 20 дітей у дошкільному підрозділі.

Загальна кількість педагогів – 25

В тому числі:

Учитель-спеціаліст - 13

Спеціаліст ІІ категорії – 2

Спеціаліст І категорії – 1

Спеціаліст вищої категорії – 9

Мають звання

Вчитель методист - 1

«старший учитель» - 5

Головна мета школи:

Проблема над якою працює школа «Розвиток індивідуальних здібностей учня як складова реалізації розвитку інноваційної особистості»

«  November 2018  »