Péntek, 2024 Május 03, 13:48:42Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2023 » Szeptember » 14 » Всесвітній день прибирання
Всесвітній день прибирання

14 вересня 2023 року учні Малогеєвецького ліцею ім. Ф.Егрі  приєдналися до Всесвітнього дня прибирання. Головна мета прибирання в цей день полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.  Учні долучилися  до Всесвітнього дня прибирання, упорядкувавши шкільну територію, квітники та класні кімнати. Учні старших класів впорядкували територію біля пам’ятників поблизу закладу.

Класні керівники провели бесіди з метою привернення уваги до охорони довкілля, проблем навколишнього середовища, підвищення екологічної свідомості дітей та молоді.

Формат участі дітей в акції після обіду змінився:  вони ініціювали сімейні та індивідуальні прибирання на прибудинкових ділянках.

Учитель інформатики організував для охочих цифррове прибирання - видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, що дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачаеться величезна кількість енергії.

Все відбувалося із дотриманням правил техніки безпеки. Діти отримали задоволення від проведеного на свіжому повітрі часу, цікавого спілкування і  отриманого результату – сяючої чистотою школи та прилеглої території.

Megtekintések száma: 76 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Szeptember 2023  »