Szombat, 2024 Április 20, 12:02:28Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Augusztus » 14 » В Малогеєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. пройшло відкриття табору відпочинку з денним перебуванням.

28 травня урочисто розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку на базі Малогеєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Метою діяльності пришкільного табору відпочинку є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Діти разом з  вчителями  зібралися на святкову лінійку. Начальник табору Панкотай Е.З.  привітала школярів із закінченням навчального року, познайомила  з розпорядком роботи табору, представила вихователів, що протягом 14 днів будуть разом з дітьми проводити спортивні змагання, веселі розважальні ігри, конкурси, вікторини.

Інструктор по спорту Тирук М.І. провів ранкову зарядку.

Кухарі приготували для дітей  смачні страви.

Кожен загін отримав завдання на кмітливість і план підготовки до спільного заходу. Кожен загін придумав собі назву, девіз, пісню і речівки.

У кожному загоні в перший день роботи було проведено: бесіди про безпеку життєдіяльності про правила дорожнього руху, про безпечний шлях до табору та додому, про правила поведінки на вулиці, у громадських місцях. Вихованці табору познайомилися з планом евакуації при пожежі та надзвичайних ситуаціях.

Педагог-організатор Вагнер К.С. та вихователі організували святковий концерт.  Юні таланти школи інсценізували та співали.

Megtekintések száma: 548 | Hozzáadta:: gereklajos | Címkék (kulcsszavak): kisgejoci, gerek lajos, iskola | Helyezés: 0.0/0
«  Augusztus 2013  »