Csütörtök, 2024 Március 28, 17:41:53Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Augusztus » 11 » У добру путь! У добрий час!
У добру путь! У добрий час!

24 травня 2013 року продзвенів останній дзвоник у Малогеєвецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для 14 учнів 11-х класів.

Шановними гостями на святі були: Томишинець В.Ю.- начальник служби у справах дітей , Газда Е. І.- радник з освітньої діяльності голови ужгородської районної ради , Надь Іштван – священник реформатської громади , Сюч Палма- сільський голова Великогеєвецької с/р.

Шкільний колектив учителів та учнів тепло проводжав своїх випускників. Це і напутнє слово директора школи Бенкев Ленке Олександрівни, і побажання щасливої життєвої дороги від класного керівника Кіш Валерії Тиберіївни та шановних гостей.

Прощаються 11-ти класники

Не залишились байдужими до своїх старших товаришів учні 10 класу, які прощалися з короткими характеристиками про випускників.

А також найменші учасники навчального процесу – учень 1-х класу Надь Бенямін, який декламував вірш.

Дуже зворушливими були їх привітання та побажання всього найкращого тим, хто йде у доросле життя.

Одним з урочистих моментів свята було нагородження призерів та переможців олімпіад, конкурсів, змагань різних рівнів.

Бенкев Л.О. вручила сертифікати за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади   Балла Естер з німецької мови, Надь Емовке з історії та угорської мови, Варга Брігітта з географії, Вашкі Вівіен  з угорської мови, Балінт Бернадетт з інформатики. Галушка Беттіна з української мови та літератури , та перемогу в обласному етапі   Філіпенко Крістіна з української мови та літератури.

Також випускники школи одержали сертифікати за результативну участь в конкурсах, змаганнях в 2012-2013 навчальному році.

А дзеленчання символічного шкільного дзвоника сповістило про те, що для учнів 11-х класів почався останній урок.

У добру путь! У добрий час, дорогі випускники! Школа завжди буде чекати у гості своїх учнів.

Megtekintések száma: 783 | Hozzáadta:: gereklajos | Címkék (kulcsszavak): gerek lajos, KISGEJOC, iskola | Helyezés: 0.0/0
«  Augusztus 2013  »