Péntek, 2024 Április 26, 17:12:00Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Április » 10 » Турбота про здоров’я найкращі ліки
Турбота про здоров’я найкращі ліки
У кожної людини є в житті свої цінності, пріоритети. Одним вона придає більше уваги, іншим – менше, проте найкоштовнішим для кожного з нас є здоров'я, і серед усіх людських скарбів воно - найцінніше. Саме з метою пропаганди здорового способу життя в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2 по 5 квітня  2013 р. пройшов Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «За здоровий спосіб життя»
Мета тижня:
•    Навчання дітей та підлітків діям в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях та надання першої медичної само – та взаємодопомоги
Завдання:
•    популяризація знань правил безпеки життєдіяльності дітей та здорового способу життя
•    прищеплення навичок  бережного ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.
•    навчання дітей спілкуванню та вмінню звернутися за допомогою у відповідні органи.
Вчитель  біології  Бурок Роберт Степанович  склав план заходів по проведенню тижня. Розпочався захід із загальношкільної лінійки, на якій виступили  Бурок Р.С. та Тирук М.І.-вчитель фізкультури. Вони оголосили мету та завдання тиждня.

Присутні мали можливість подивитися короткий анімаційний фільм про шкідливі звички людей «Вплив алкоголю на організм людини»

3-го квітня практичним психологом школи Шніцер В.І.  було проведено  анкетування «Проблема шкідливих звичок для підлітка».
Цього ж дня відбувся конкурс малюнків «Я обираю здоров’я». Старалися всі, але перемога, звісно, дістається найталановитішим та найбільш кмітливим, і такими виявилися: учениця 8 класу Варга Брігітта та 5 класу Фегер Сільвія.

4-го квітня  Бурок Р.С. провів практичне заняття з елементами тренінгу «Людина та її здоров’я» (1-4 кл.). Учні за допомогою презентації та підготовлених питань, граючись навчалися.

Класними керівниками 1 – 11 класів були проведені  виховні та класні години. У шкільному вестибулі проходив конкурс плакатів серед учнів 5-11 класів «Приєднуйся до нас! Ми за здоровий спосіб життя!».

Переможцем став плакат учнів 7-го класу

Робота учнів 6-го класу

Плакат 9-го класу
5-го квітня  учні ознайомилися за допомогою документального фільму з найголовнішими правилами безпеки життєдіяльності  під час надзвичайних ситуацій.

Бурок Р.С. продемонстрував учням, як слід надати першу медичну допомогу в різних життєвих  цитуаціях.

На загальношкільній лінійці було проведено вікторину  «Навколишнє середовище і здоров’я». Після чого було підбиті підсумки Тижня здоров’я, грамотами відзначені класні колективи та окремі учні,  які взяли найактивнішу участь у проведенні заходів.

Нагородження за правильну відповідь

Щиро дякуємо учням та вчителям школи, які проводили цей тиждень. Було цікаво та весело.
Megtekintések száma: 2118 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Április 2013  »