Péntek, 2024 Március 29, 07:05:29Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2015 » Szeptember » 29 » "День туризму" у Малогеєвецькому НВК ім.Ф.Егрі
"День туризму" у Малогеєвецькому НВК ім.Ф.Егрі

У Малогеєвецькому НВК ім.Ф.Егрі 27-28 вересня було проведено захід "Щодо проведення Дня туризму".

27 вересня 2015 року о 10.00  учні та вчителі зібралися на подвір’ї школи та вирушили на велосипедах до річки Латориці, щоб поринути в атмосферу активного відпочинку. Вчитель біології Ковач З.З. разом з учнями збирали шипшину. Заступник директора з виховної роботи Бурок Р.С. збирав гриби з учнями, показав їм отруйні гриби. Тирук М.І. провів практичне заняття з орієнтування на місцевості.

28 вересня 2015 року після уроків діти зібралися на подвір’ї школи, розділилися на чотири різновікові команди: «Знавці», «Альпіністи», «Переможці», «Лісовички». Кожна команда обрала свого капітана. Оцінювало наших учасників справедливе журі у складі вчителів Койси Е.В., Кіш І.Й., Ладані Ж.Ю., Бурока Р.С. та Ковача З.З..

Далі розпочалися цікаві змагання. Діти мали показати себе у п’яти  конкурсах.

1. “Туристська емблема”
  2. «Туристичне спорядження»
  3. Орієнтування на місцевості

4. «Зрозумій мене»

1. Краєзнавча вікторина

За підсумками журі почесне І місце посіла команда «Знавці», ІІ місце – команда «Альпіністи», ІІІ місце – команда «Переможці», ІV місце – команда «Лісовички». На лінійці капітани команд отримали відповідні грамоти.

А для найменших вихованців закладу в шкільній бібліотеці пройшла краєзнавча вікторина «Люби і знай свій рідний край!» Діти поринули в надзвичайну подорож стежками рідного краю. Юні природолюби з великим задоволенням відгадували загадки про рослини, тварин. З цікавістю дивилися сюжети про дивні куточки рідного краю.

Адміністрація НВК тримає на постійному контролі туристично-краєзнавчу роботу в закладі та збереження здоров’я підростаючого покоління.

Megtekintések száma: 547 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Szeptember 2015  »