Péntek, 2020 Február 28, 02:21:12Üdvözöllek Vendég | RSS
Kisgejőci Egry Ferenc Oktatási-Nevelési Komplexum
Honlap-menü
Mini-chat
Statisztika

Online összesen: 1
Vendégek: 1
Felhasználók: 0
Національно-патріо
Block content
Főoldal » 2014 » Január » 9 » A Kárpát-medencei magyarság...
21:10:28
A Kárpát-medencei magyarság...
A Kárpát-medencei magyarság szolgálatában tevékenykedő Rákóczi Szövetség sokoldalú tevékenységének köszönhetően 2013. december 12-én ellátogatott Kárpátaljára, a Kisgejőci Nevelési- Oktatási Komplexum alapszervezetéhez.


A látogatás célja, hogy a diákokkal részletesen megismertessék a magyar történelmet és a magyarságért, hazaszeretetért való buzdítást ébresszenek a szívükben.  Iskolánkba négyen érkeztek: Szajkó Gábor, Kiss Endre József, Naár Pál és Komporday Levente.


Elsőként Szajkó Gábor köszöntötte a tanárokat és diákokat, majd az iskola igazgatója, Benkő Lenke megköszönte a vendégeknek, hogy egy hosszú és fáradtságos utat tettek meg és megtisztelték iskolánkat. Ezután 2 rendhagyó történelemóra vette kezdetét. Kiss Endre József megismertette velük II. Rákóczi Ferenc életét, aztán Komporday Levente tartott előadást a Rákóczi-szabadságharcól. E két történelemóra után a diákoknak ismétlőkérdéseket tettek fel, melyekre, ha jól válaszoltak ajándékban részesültek. A legjobban teljesítő diáknak Varga Brigitta tűnt, aki külön ajándékban részesült.


Ezt követően az igazgatóasszony megköszönte az értékes ajándékokat a szövetségnek. Nekik köszönhetően iskolánk 379 könyvvel gazdagodott. A karácsony közeledtével az iskola tanulóit szaloncukor csomaggal ajándékozták meg.


Varga Brigitta 9 osztályos tanuló

Megtekintések száma: 684 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
Összes hozzászólás: 1
0
1 hadar beata   [Bejegyzés]
6 osztanyos tanulo

Név *:
Email *:
Kód *:
Belépés
Keresés
Naptár
«  Január 2014  »
HKSzeCsPSzoV
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Mentett bejegyzések
Barátaink:
  • Ingyenes honlap létrehozása
  • uCoz közösségi fórum
  • Ingyenes online játékok
  • Oktatóvideók
  • A legjobb uCoz-os weboldalak