Csütörtök, 2019 December 12, 07:35:48Üdvözöllek Vendég | RSS

Felhasználók: 0
Національно-патріо
Főoldal » Anyag-archívum
З 6 по 10 лютого в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася   виставка виробів із бісеру. Учні активно брали участь і  показали свої уміння із бісероплетіння.

Megtekintések száma: 326 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Április 11 | Hozzászólások (0)

22 березня 2012 р. провели захід до  Міжнародного дня води. Прозвучав вірш про позитивну та негативну природу води. Починаючи з 1994 р. за рішенням ООН цей день відзначають щовесни 22 березня. Вчитель фізики Богаті Е.Е. підготувала презентацію. Висвітлила екологічні проблеми пов`язані з водою

Megtekintések száma: 269 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Március 23 | Hozzászólások (0)

2012. március 3- án iskolánkban került sor a költészet napi versmondó vetélkedő középdöntőjére, amelyet a Kárpátaljai Magyar Pedagógusszövetség rendezett meg.

A házigazdák mellett többek között  képviseltette magát a Nagydobronyi Református Liceum, az Ungvári 10. sz. Dajka Gábor Középiskola, a Druheth Gimnázium, a szürtei, kisdobronyi középiskola. Benkő Lenke, a Kisgejőci Középiskola igazgatónője köszöntötte a vendégeket. Perdukné Czurkó Ibolya, az iskola magyar tanára sok sikert kívánt  a versenyzőknek majd bemutatta a zsűri tagjait: Gazda Erzsébet, az ungvári járási magyartanárok nyugalmazott módszerésze, valamint Seres Kristóf, a jelenlegi módszerész, Benkő Lenkét, a Kisgejőci Középiskola igazgatónőjét. Az iskola tanulói verses-zenés összeállítással kedveskedtek a megjelenteknek. A versenyen egy szabadon válas ... Tovább »

Megtekintések száma: 381 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Március 03 | Hozzászólások (0)

Конкурс на краще декламування поезій відбувся 29 лютого. Взяли участь учні 7-11 класів, які підготували обов’язкові та вибрані поезії Т.Г. Шевченка. Переможці конкурсу готуються до наступного туру, що відбудеться 14 березня.

Megtekintések száma: 345 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Március 01 | Hozzászólások (0)

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з учнями, виховання поважного ставлення до питань безпеки власного і чужого життя був запланований і проведений тиждень ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Тиждень безпеки проходив під девізом «Бережи себе – сьогодні і завжди!»
28 лютого 2012 р. в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений інтегрований урок з хімії-біології в 11 класі на тему: «Згубна дія алкоголю, наркотиків і токсичних речовин на нервову систему  та здоров’я людини». На  цей урок був запрошений головний нарколог Ужгородського району Пізняк М.В. Він провів цікаву лекцію та профілактичну роботу про шкідливий вплив алкоголю, наркотиків і токсичних речовин на організм людини. Завершили урок цікавим фільмом.

Megtekintések száma: 328 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Február 28 | Hozzászólások (0)

24 лютого 2012 р. в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся загальношкільний танцювальний бал-маскарад. Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято школярів. Вони самостійно готували як свої оригінальні костюми, так і танцювальні номери, які відрізнялися різною тематикою. Після перегляду костюмів учні демонстрували колективно підготовлені виступи. Журі достойно оцінило учасників і нагородило переможців цінними подарунками.

Megtekintések száma: 413 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Február 25 | Hozzászólások (0)

23 лютого 2012 року народ України, ветерани Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил України та інших військових формувань, військовослужбовці відзначають День Захисника Вітчизни.В цей день у Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка, присвячений Дню захисника Вітчизни.

Моє привітання - не порожній звук!
Моє привітання - свято!
Воно для Вас - наш колишній герой,
Захисник наш у формі солдата!
І нехай завойований світ зберігає,
Святу свою безтурботність,
І хай всі люди, весь світ дарує Вам:
Любов, вдячність і ніжність!

Megtekintések száma: 501 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Február 24 | Hozzászólások (0)

15 лютого 2012 року народ України, ветерани Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил України та інших військових формувань, військовослужбовці відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 23 річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Викладач Захисту Вітчизни Тирук М.І. провів змагання з кульової стрільби з  Пневматичної зброї на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав серед юнаків 10 -11 класів.У 10-11 класах вчитель історії Панкотай Е.З. провела урок-презентацію на тему « Афган болить в моїй душі»

Megtekintések száma: 320 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Február 16 | Hozzászólások (0)

З метою сприяння розвитку дитячої творчості, пошуку здібних, талановитих дітей у Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено шкільний конкурс листівок та стінгазет до Дня Валентина. Члени журі школи визначили переможців конкурсу. Ними стали учениці 10 класу: Рацкеві Катерина та Солод Єва, яких робота бере участь в обласній відкритій виставці листівок до Дня Валентина.

Megtekintések száma: 885 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Február 14 | Hozzászólások (0)

02.02.2012 року у Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч школярів із головним лікарем амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Часлівці Ляшенко О.В. та сільським фельдшером Орос Т.С.
Фахівці розповіли учням про те, як слід оберігати здоров’я   - найцінніший скарб людини, у зимовий період. Він порадив, як слід поводитися під час зимових екстрених похолодань та  як запобігти переохолодженню.

Megtekintések száma: 442 | Hozzáadta:: Rendszergazda | Dátum: 2012 Február 03 | Hozzászólások (0)

« 1 2 ... 28 29 30 31 »
«  December 2019  »