Csütörtök, 2024 Április 25, 22:55:16Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Január » 16 » Зимові канікули в Малогеєвецькій школі
Зимові канікули в Малогеєвецькій школі
Зимові канікули – радісна пора для дітлахів. В Малогеєвецькій школі в цей період для учнів організовано змістовне дозвілля, екскурсії та спортивні заходи. Щодня школа радо відчиняла двері для своїх учнів.

Під час зимових канікул з 29 грудня  2012 року по  14  січня  2013 року за планом була забезпечена  щоденна  робота  школи,  гуртків,  адміністрації  та  педагогічних  працівників. Під час проведення виховних заходів було забезпечено неухильне виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення». В закладі було організовано проведення інструктажів учасників навчально – виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності на зимові канікули.
  Учні  школи під час  зимових канікул  відвідали музеї, дитячу  бібліотеку, були організовані екскурсії, катання на ковзанах в місто Ужгород.
  Учні молодших класів  інсценізували свої улюблені казки.

Побували в музеї школи ім. Ференца Егрі

Комп'ютерному класі

Виготували годівничку для птахів

Велику радість принесло всім дітворам, випавший сніг.

Учні 6 класу з класним керівником Бурок Роберт,  приготували годівничку

Класний керівник Койса Елеонора і учні 9 класу провели незабутній день, побувавши на майдані ковзанок.

Учні 11 класу, поруч з підготовкою до ЗНО, знайшли час на розваги, спів і екскурсію.

Традиції та обряди новорічних та різвяних свят.

Проведено  Інтернет тестування ЗНО з окремих предметів.

Також були проведені вчителями предметниками, підготовку  до ІІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з німецької , української та угорської  мови.
Протягом  зимових канікул у  школі  не  сталося  надзвичайних ситуацій, під час проведення  виховних  заходів не було  випадків  дитячого  травматизму.
Megtekintések száma: 928 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Január 2013  »