Csütörtök, 2024 Április 25, 21:57:26Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2012 » December » 15 » З 10 по 14 грудня 2012 року в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов всеукраїнський тиждень права

З 10 по 14 грудня 2012 року в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов всеукраїнський тиждень права, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Відкриття тижня права у школі розпочалося з ознайомленням плану на тиждень.

Класні керівники молодших класів провели виховні години на теми: Рольова гра «Я – другокласник. Мої права та обов’язки» (2 кл.), Бесіда «Я маю право на здорове життя» (3 кл.), Правова гра  «Правовими стежками»(4 кл.)

Готуючисть до районного конкурсу малюнків «Мої права» проведений шкільний конкурс «Права очима дітей». Хочеться відзначити молодших школярів, які дуже активно взяли участь у конкурсі, особливо 2 клас (класний керівник-Ковтун Корнелія) – де кожна дитина намалювала малюнок. Серед 5-11 класів кращими стали роботи учениці Жолтані Олена 6 кл. (класний керівник Бурок Роберт); 11 класу Рацкеві Катерина (класний керівник- Кіш Валерія)

Для учнів 5-11 класів організовано  конкурс спеціального випуску класних газет на тему: «Я маю право». Найкращими роботами були визнано плакат 9 класу(робота Філіпенко Крістіни) та колективну роботу 5 класу.Подяка класним керівникам за активну організацію.

Класні керівники старших класів провели виховні години «Ми віримо у щасливе майбутнє без насильства»у 10 класі (класний керівник-Ковач Зіта),  Правова година «Право і справедливість» у 5 класі (кл.керівник Комоні Клара).

За організацією вчителя правознавства Панкотай Е.З. між старшокласниками  були проведені такі заходи: гра змагання «Найкраший правознавець школи» у 9 класі.

«Діяльність міжнародної організації UNICEF» презентація у 9 класі.

Година запитань та відповідей «Права людини» у 9 класі, круглий стіл «Права національних меншин.» у 10 класі,  під час якої діти продемонстрували  знання з права.

Для підвищення рівня правової освіти  вчителів Тирук М. І. - голова профкому  провів бесіду з питань реалізації та захисту прав людини. Психолог Шніцер Вікторія провела тренінг для учнів сьомого  класу – «Підлітки мають знати свої права».

На закінчення тижня в фойє  школи відбулося зібрання за участю учнів нашої школи та учителів на якому була представлена презентація 9 класу «Права та обов’язки школярів.»

Після чого були підбиті підсумки тижня права, та визначені кращі роботи учнів та класних колективів.

Безперечно, одним із завдань таких тижнів права мусить стати реальне сприяння тому, щоб наші діти не лише розширювали свої правові знання, але й вчилися застосовувати їх в житті.

Вчитель історії та правознавства – Панкотай Е.З.

Megtekintések száma: 681 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  December 2012  »