Csütörtök, 2024 Április 25, 10:55:24Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2015 » November » 14 » Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху в Малогеєвецькому НВК ім. Ф.Егрі
Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху в Малогеєвецькому НВК ім. Ф.Егрі

З 9 листопада 2015 року в Малогеєвецькому НВК ім. Ф.Егрі стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Основне завдання тижня – посилити роботу щодо підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, збереження їх життя та здоров’я.

Тиждень почали лінійкою, де ознайомили учнів із планом Тижня безпеки на дорозі. Після уроків відбувся перегляд документальних фільмів про небезпеку на дорогах. У вівторок відбувся конкурс стінгазет і малюнків до тематики Тижня. У середу учні старших класів вивчали правила дорожнього руху для автомобілістів, велосипедистів та пішоходів, після чого складали тести знавців правил дорожнього руху на комп’ютері. А найменші вихованці НВК 12 листопада під час виховного заняття «Основні дорожні знаки для малят» в ігровій формі ознайомилися із світлофором та правилами переходу через дорогу. Відбувся також виступ агітбригади юних інспекторів дорожнього руху де було наведено статистичні дані  про нещасні випадки на дорогах. Протягом тижня у класах були проведені виховні години на тему « Безпека на дорозі – безпека життя.»

В кінці тижня підведено підсумки , переможців нагороджено грамотами.

Megtekintések száma: 463 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  November 2015  »