Péntek, 2024 Március 29, 06:33:57Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2018 » December » 10 » Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 листопада у Малогеєвецькому НВК стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

Заступник директора з виховної роботи Герик Л.Л. розпочав акцію «16 днів проти насилля» з урочистою лінійкою, де ознайомив учнів про заплановані заходи на цей період.

30 листопада вчитель біології Яворська Б.А. проводила загальношкільну лекцію на тему «СНІД — загроза для людства», де ознайомила учнів із особливостями ВІЛ-інфекціями та способами їх передачі.

Класні керівники у рамках виховних годин теж виховували почуття толерантності та поваги до ближнього, на наступні теми: «Доброта — одна з головних чеснот людини» (5-6 класи), «Відкриємо скриньку добрих справ» (7-8 класи),  «Любов. Любов-милосердя» (9 клас), «Добродійні справи людини» (10-11 класи).

На завершення акції 10 грудня педагог-організатор Вагнер К.С. провела правову годину зі школярами та пояснила, що кожен потерпілий має право на захист і підтримку, а кожен кривдник понесе відповідальність за скоєне. Вона розповіла учням про види домашнього насильства: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне. А також про те, що потрібно робити у випадку насильства у сім’ї, куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім’ї та як зберегти себе від насильства. Також присутні переглянули відео-ролик «Як зупинити насильство».

Megtekintések száma: 357 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  December 2018  »