Csütörtök, 2024 Április 25, 06:58:06Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » November » 26 » Вихованці дитсадка при Малогеєвецькому НВК отримали цінні подарунки
Вихованці дитсадка при Малогеєвецькому НВК отримали цінні подарунки

Краплинку уваги та турботи отримали вихованці дитсадка при Малогеєвецькій НВК від мерії міста Діошд (Угорщина)

20 листопада на Всесвітній День дитини поважні гості завітали в Малогеєвецький НВК: сюди приїхала делегація з міста Діошд (Угорщина) на чолі з мером міста Гейзою Шпетом. Зустріч організований за підтримкою консула Угорщини Віда Ласло. Гості привезли дарунки для дітей нещодавно відкритого тут навчально-виховного комплексу. Між подарунками були постільна білизна, столи, стільці, плакати, різноманітні  іграшки. Загалом гості привезли дарунків на суму понад 350 тисяч форинтів (більше 15 тис. грн.).

Членів делегації тепло вітали голова Великогеївської сільської ради Сюч Пальма,  директор НВК, депутат районної ради  Бенкев Ленке Олександрівна та священик реформатської церкви Надь Іштван.

Посланці Діошда оглянули місцевий музей знаного фахівця ливарної справи Ференца Егрі,  наявні на території громади церковні храми, музичну школу.

У привітальних словах мер міста Гейза Шпет сказав:

- Вперше потрапивши у цей садок, я  вражений тією атмосферою, що тут панує, і переконався, що адміністрація і вихователі не просто вболівають за те, в яких умовах виховуються діти, а й роблять все можливе, щоб ці умови покращити. Запевняю, що і надалі садочок не залишиться без підтримки.

У вихователів, здійснилися давні мрії, дитсадок отримав необхідні меблі для існування.

Директор НВК Бенкев Ленке Олександрівна подякувала працівникам мерії міста Діошд за таку необхідну допомогу, турботу і підтримку закладу.  Учні та вихованці дитсадка подякували меценатам, підготувавши змістовну концертну програму.

Щасливі посмішки маленьких діточок на святі стали найкращим подарунком для дорослих.

Панкотай Е.З.

Megtekintések száma: 663 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0