Péntek, 2024 Március 29, 02:19:35Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Szeptember » 2 » Урочисте відкриття нового навчального року відбулося в Малогеєвецькій загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів.

У неділю, 1 вересня, у приміщенні реформатської церкви села Малі Геївці відбулися урочистості з нагоди відкриття нового навчального року.

Зі словами привітання з Днем Знань та початком нового навчального року до учнів, педагогів та батьків звернулася директор школи  Бенкев Ленке Олександрівна. Вона побажала всім  сил, витримки, наснаги на шляху до знань.

На урочистому заході були присутні гості Гутич Василь Антонович -перший заступник начальника районної адміністрації, Піхан Михайло Михайлович - начальник апарату районної адміністрації, Орос Ілдіка-  президент Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ, Сюч Пальма Федорівна - голова Великогеєвецької сільської ради.

Вітальні слова педагогам, учням та їхнім батькам сказала Орос Ілдіка, побажала учням, аби вони старанно навчалися та поважали педагогів.

ей день завжди найбільш хвилюючий для першокласників, які з цікавістю та захопленням вперше переступають шкільний поріг.

Серед школярів стояла групка дітей, які вперше переступлят поріг нового садочка у селі Малі Геївці. Кімнати закладу  чекають своїх вихованців новими іграшками,  меблями , килимами...

Першокласники Вагнер Ріхард та Шімон Естер привітали всіх з віршами.

Megtekintések száma: 1141 | Hozzáadta:: gereklajos | Címkék (kulcsszavak): KISGEJOC, iskola gerek lajcsi | Helyezés: 5.0/1
«  Szeptember 2013  »