Csütörtök, 2024 Április 18, 13:39:11Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2018 » Február » 10 » Тиждень іноземної мови
Тиждень іноземної мови

Із метою підвищення мотивації до вивчення німецької мови із 05 по 09 лютого 2018 року у Малогеєвецькому НВК ім. Ф. Егрі був проведений Тиждень німецької мови, присвячений темі «Fasching und Karneval“, організований та проведений вчителем німецької мови Ковач Зітою Шандорівною.

На протязі цього періоду проводились різноманітні конкурси, вікторини, змагання, виховні та позакласні заходи. Учням були представлені завдання не лише відповідно до навчальної програми, також застосовувались матеріали з елементами країнознавства.

У плані проведення тижня німецької мови були: виготовлення декорацій, малюнків до свята, перегляд мультфільмів та відеофільмів ( 1-4 класи), виготовлення символіки Німеччини, розгадування кросвордів, майстер- класи ( 5- 8 класи), робота над відео- проектами (9-11 класи), конкурс стінгазет та музичне шоу (4- 11 класи).

Учні мали можливість здобути та розширити знання про історію та культуру країни, мова якої вивчається. Вихованці з великою цікавістю слухали про різноманітність карнавальних обрядів  Німеччини та власне про карнавал, як явище. З метою зацікавлення, вчителька провела віртуальну подорож на це свято до німецького міста Кельн.

Тиждень іноземної мови пройшов організовано і цікаво: різноманітні конкурси, кольорові презентації, пов’язані з культурою Німеччини та музичний супровід - все сприяло вихованню в учнів інтересу до вивчення німецької мови.

Таким чином, за цей предметний методичний тиждень учні ближче познайомились з  традиціями Німеччини, поглибили свої знання з лексики та граматики німецької мови.

Megtekintések száma: 497 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Február 2018  »