Szombat, 2024 Április 20, 15:44:35Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » Február » 25 » Святкування Дня захистника Вітчизни в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст.
Святкування Дня захистника Вітчизни в Малогеєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

22 лютого 2013 р. учнівський колектив Малогеєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. привітали вчителів та учнів зі святом – Днем захисника Вітчизни. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути,  кому зобов’язані мирним небом над головою. Насправді - небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія - Батьківщину захищати.

Свято відкрила директор школи Бенкев Ленке Олександрівна. У залі панувала урочистість, звучали пісні на воєнну та солдатську тематику.

Шкільний хор під керівництвом Вагнер Катерини Степанівни.

Подвиги Захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу!

Тирук Михайло Іванович, вчитель Захисту Вітчизни організував оформлення стінгазети, в якій висвітлено сторінки історії.

Бажаємо вам, шановні співгромадяни, а перш за все дорогим нашим ветеранам, щастя, здоров’я і бадьорості духу, впевненості у собі і своїй Вітчизні.

Учні 10-11 класів змагалися між собою з кулькової стрільби з пневматичної гвинтівки на честь Дня захисника Вітчизни

Панкотай Еріка Золтанівна, вчитель історії провела історичний урок «Ми пам`ятаємо» до 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Учні ознайомилися з історією виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Megtekintések száma: 730 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Február 2013  »