Csütörtök, 2024 Április 25, 11:48:31Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2017 » Október » 31 » Семінар-практикум вчителів німецької мови у Малогеєвецькому НВК
Семінар-практикум вчителів німецької мови у Малогеєвецькому НВК

30 жовтня у Малогеєвецькому  НВК ім. Ф. Егрі відбувся районний семінар-практикум вчителів німецької мови на тему «Організація роботи з обдарованими дітьми у процесі навчання німецької мови з власного педагогічного досвіду».

Директор школи Богаті Е. Е. ознайомила гостей з історією та сьогоденням школи, розповіла про досягнення учнів у навчанні. Вчитель німецької мови  Ковач З. Ш. провела цікавий майстер-клас на темуEine schöne Reise nach Deutschland, in die deutschen Städte. Der Gebrauch der Zeitformen des Verbs.“, мета якого –  демонстрування мовленнєвих компетенцій, лексичного запасу на основі вже здобутого досвіду; узагальнення та систематизація знань з граматики за допомогою ігор, пісень та лінгвокраїнознавства, як результат індивідуальної методики викладання іноземної мови.  Після цього Пожо Я. В., вчитель Лінцівської ЗОШ  І-ІІІ ст., провела з педагогами « Дискусійний клуб». А вчитель Оноківської ЗОШ І-ІІІ.ст. Лелекач В.В. виступила з доповіддю до теми семінару.

Підвела підсумки семінару - практикуму та надала методичні рекомендації педагогам методист РМК Гричак М.М.

Семінар-практикум пройшов у дружній атмосфері, вчителі мали змогу перейняти багаторічний досвід вчителя-практика Ковач З.Ш.

Megtekintések száma: 452 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Október 2017  »