Csütörtök, 2024 Április 25, 19:45:52Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2013 » December » 30 » Різдвяне свято у Малогеєвецькій НВК
Різдвяне свято у Малогеєвецькій НВК

Різдво Христове для кожної людини радісне свято. Ми звичайно вітаємо один одного колядками та щедрівками в яких оспівуємо народження Спасителя світу.

Виступ дошкільної групи

З цією метою для дітей організовується Різдвяна ялинка, де діти ставлять вертеп, різні сценки, колядують та отримують солодкі подарунки.

Виступ шкільного хору

Вже стало доброю традицією на цьому святі відзначати найталановитіших та найдостойніших учнів та вчителів.

Цьогоріч у всеукраїнських районних предметних олімпіадах призові місця зайняли 5 учнів нашої школи, а саме: Філіпенко Крістіна, Галушка Бетінна 10 клас, Богаті Естер, Жолтані Олена, Ур Вівіен 7 клас.

Всі учасники олімпіади отримали на память книжки. А учні, які перемогли відзначені цінними книгами.

Директор НВК Бенкев Ленке Олександрівна відзначила:

- Щороку у нас зростає кількість дітей, які отримують перемоги на олімпіадах. Тут потрібно подякувати як самим дітям, так і вчителям, які все більше віддають пріоритет високоякісної освіти, в тому числі і додаткової освіти.

На завершення Ленке Олександрівна наголосила:

- Ви показали свої знання, уміння та навички. Ви – майбутнє нашої країни, наша надія. Вчителям бажаю й надалі нести по життю гордо звання педагога. Дякую вам за успішну роботу, високі результати у справі навчання і виховання підростаючого покоління. З Різдвом Христовим!

Megtekintések száma: 534 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  December 2013  »