Péntek, 2024 Március 29, 10:50:10Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2017 » Február » 28 » Революція Гідності
Революція Гідності

Революція Гідності не лишила байдужим жодну свідому людину. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

Так, 24 лютого в Малогеєвецькому НВК ім.. Ф.Егрі  вчителем історії Кара А.Т. та учнівським врядуванням 5-11  класів був проведений виховний захід «Революція гідності». Мета заходу « Виховувати в учнів патріотичні почуття, шанобливе ставлення до загиблих героїв під час «революції гідності», усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності схильності до самопожертви; формування в учнів активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації в Україні, розвивати почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей».

Розпочався захід з виконання всіма учнями Гімну України, після чого звучали слова про Україну, народ, козацтво, УПА, майдан. У цей же день вчитель історії  Кара А.Т. провела нестандартний урок історії для учнів 10-11 класів із демонстрацією  документальних та художніх матеріалів. Вчитель історії Кіш І.С. після уроків організувала перегляд документального фільму «Переломний момент: Війна за демократію в Україні». Заходи  пройшли  на високому рівні.

Megtekintések száma: 569 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Február 2017  »