Csütörtök, 2024 Április 25, 12:28:10Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2017 » Szeptember » 22 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

У Малогеєвецькому НВК  ім.. Ф.Егрі з 08 по 15  вересня 2017 року  проходив Олімпійський тиждень, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, учні розповіли про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор.

Учні старших класів змагалися з  настільного тенісу, піонерболу, мініфутболу, волейболу та легкої атлетики. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила ігор. Проводився турнір з шашок і шахів між учнями середніх класів та старших класів.

12 вересня учні початкових  класів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість, спритність, кмітливість та винахідливість.

Членами учнівського врядування виготовлено спортивну стінгазету, в якій відображені найулюбленіші види спорту учнів закладу.

У п’ятницю,08 вересня, відбувся Олімпійський урок, який розпочався виконанням Гімну. На уроці висвітлена історія Олімпійських Ігор, досягнення українських спортсменів в Олімпійських Іграх. Вчитель Ладані Ж.Ю.наголосив, що найсильнішою людиною, за грецькою міфологією, вважали Геракла, який здійснив 12 подвигів.

Також протягом тижня класними керівниками проведено виховні години на тему  «Вчись бути здоровим».

Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами на урочистій лінійці.

Як зазначила директор навчального закладу: «Ми намагаємося заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок».

Megtekintések száma: 411 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  Szeptember 2017  »