Csütörtök, 2024 Március 28, 20:40:56Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal » 2017 » November » 5 » Місячник бібліотеки у Малогеєвецькому НВК
Місячник бібліотеки у Малогеєвецькому НВК

У жовтні 2017 року  Всеукраїнський місячник шкільної  бібліотеки  у Малогеєвецькому НВК імені Ференца Егрі відбувався під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

Активна участь нашої шкільної бібліотеки у Всеукраїнському місячнику «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» сприятиме консолідації зусиль у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.  Було проведено  ряд заходів.

Протягом місяця проводився Конкурс плакатів і малюнків під гаслом «Я обираю здоров’я»

5, 6 класи—Режим дня –запорука здоров’я

7,8 класи —Правильне харчування

9 клас —Рухома активність

10 клас —Стоп шкидливм звичкам

11 клас — Здоровий спосіб життя

Для учнів  1-4 класів організовано урок – екскурсію до шкільної бібліотеки. «Рада знайомству, мій юний читачу».

Вчителі української мови та літератури  провели Конкурс учнівських творів «Перемоги українських спортсменів». Учень 11 класу Балінт Аттіла навіть підготував презентацію « Видатні українські спортсмени», і цим зайняв 1 місце.

Учні 5,7,8.9.11 класів 20 жовтня позмагалися у Конкурсі-вікторині  «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

А 25 жовтня  учні 6-11 класів разом із Комоні К.Й.побували на віртуальній  екскурсії  «У гармонії з собою і світом»;

Протягом місяця класні керівники      провели  виховні години на тему  «Здоров’я сьогодні і на все життя».

З 09 по 13 жовтня учні 6-8класів допомогли бібліотекару оформити тематичну  полицюми  «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття».

Не оминув уваги бібліотекаря і день українського козацтва, до якого підготувала  книжкову виставку «Козацькому роду нема переводу»

31жовтня  на урочистій лінійці були відзначені кращі читачі бібліотеки, які долучилися до організації та проведення місячника.     Бібліотекар  нагородила наступних учнів невеликими подарунками:

Шимон Естер, Комоні Аніта—5 клас, Кирік Крістіан—6 клас, Бурок Богларка, Гурик Петер, Такач Естер—7 клас, Гербер Кріштоф, Ерделі Домініка—8 клас, Кіш Саболч—9 клас, Фегер Сильія, Клацик Крістіна—10 клас, Жолтані Олена, Богаті Естер, Келемен Домініка—11 клас.

Megtekintések száma: 401 | Hozzáadta:: gereklajos | Helyezés: 0.0/0
«  November 2017  »